Menu

Træningstider

 

  TRÆNINGSTIDER  1.4-1.9.22        
             
ÅRGANG  TRÆNER STARTTID SLUTTID GRÆSBANE KUNSTGRÆS  
             
MANDAG            
U7 drenge Morten Egebæk 16.30 18.00   1/2 KUNST  
U8 + U9 drenge Nicolai og Kenneth 17.00 18.00 BANE 1    
U10 drenge  Jakob Bern 16.30 18.00   1/2 KUNST  
U11 drenge  Michael Meyer 16.45 18.00 BANE 5    
U16 drenge  Kenneth Andersen 17.00 18.30 BANE 6 + 7 + 8    
Plus 40 Klaus Damgaard 19.00 21.00 BANE 3    
Plus 60 Palle Uglebjerg 19.00 20.30   1/2 KUNST  
TIRSDAG            
U6 drenge  Steffan V Johansen 16.30 17.30   1/4 KUNST  
U9/10 piger  Jan Hjarsbech 16.30 18.00   1/4 KUNST  
U11/12 piger Michael Dahlgren 16.30 18.00   1/2 KUNST  
U12 drenge  Brian Holmer 16.30 18.00 BANE 1    
U15 drenge Mads Grotkjær 17.00 18.30 BANE 6 + 7    
Senior  Nikolaj Ochwat 18.30 20.00 BANE 5    
             
ONSDAG            
U4/5/6 Mix Maria Egebæk 16.30 17.30   1/4 KUNST  
U8 drenge  Nicolai L. Jørgensen 16.30 18.00   1/2 KUNST  
U9 drenge  Kenneth Brix 17.00 18.30 BANE 1    
U9/10 piger Jan Hjarsbech 16.15 17.30   1/4 KUNST  
U11 drenge  Michael Meyer 16.45 18.00 BANE 5    
U13 drenge  Matthias Trum 18.00 19.30 BANE 5    
U14 drenge  Thomas Kanstrup 18.00 19.30 BANE 6 + 7    
U16 piger  Henrik Friis 18.30 20.00 BANE 4    
Oldboys Peter Kraglund 19.00 20.45 BANE 3    
             
TORSDAG            
U11/12 piger Michael Dahlgren 16.30 18.00   BANE 1  
U13 drenge  Matthias Trum 17.00 18.30 BANE 6 + 7    
U14 drenge 1. hold Thomas Kanstrup 18.00 19.30 BANE 5    
SENIOR Nikolaj Ochwat 18.30 20.00 BANE 6    
Plus 50 og 60 kampe Henning og Palle 19.00 21.00   1/1 KUNST  
             
LØRDAG            
U6 drenge  Steffan V. Johansen 09.00 10.00   1/4 KUNST  
U7 drenge Morten Egebæk 09.00 10.00 BANE 1    
U8 drenge  Nicolai L. Jørgensen 09.00 10.00 BANE 1    
U9 drenge  Kenneth Brix 10.00 11.30   1/2 KUNST  
U10 drenge  Jakob Bern 10.00 11.00 BANE 1    
U11 drenge  Michael Meyer 09.00 10.30   1/2 KUNST  
U12 drenge  Brian Holmer 10.00 11.30 BANE 5